Mail:info@lorenslorens.pl Cell:+3197010281453

Zmień swoje studio w dochodowy biznes

Zmień swoje studio w dochodowy biznes

Wysoko ceniona pracownia architektoniczno-projektowa działająca w Federacji Rosyjskiej od ponad 25 lat. W tym czasie pracownia wyprodukowała ponad 200 projektów, które obejmowały zarówno projekty wnętrz mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej, z których wiele było od tego czasu prezentowanych na prestiżowych międzynarodowych wystawach architektonicznych i projektowych. W szczególności pracownie w Sankt Petersburgu były odpowiedzialne za wielokrotnie nagradzany „Petersburg Architecture Festival” w 2007 roku. Cały program został zaprojektowany, aby zademonstrować światu niesamowitą kreatywność, innowacyjność i umiejętności rosyjskich projektantów i inżynierów. Wyniki tej wystawy zostały opublikowane w serii specjalnych publikacji i wystaw fotograficznych, które skupiały się na nowych trendach w architekturze mieszkaniowej i komercyjnej.

Studio znajduje się w mieście Sankt Petersburg (znanym również jako Sankt Petersburg Sp. z oo). Wiele z ich projektów zostało zrealizowanych w piwnicach dużych kamienic w Petersburgu. Piwnica to idealne miejsce na połączenie kreatywności z funkcjonalnością – idealne środowisko do konceptualizacji nowych projektów mebli. Artyści tworzący projekty mebli z pracowni to przede wszystkim architekci i doświadczeni projektanci z dziedziny budownictwa i wyposażenia. Pracownie produkują nie tylko wysokiej jakości meble, ale także oferują usługi projektowe w zakresie renowacji i konserwacji tradycyjnych materiałów budowlanych, zwłaszcza drewna. Ponieważ mają one siedzibę w rosyjskich domach wiejskich, wiele znanych międzynarodowych firm meblarskich i budowlanych, takich jak Dormouse, ThyssenKrupp Access, Bertazzoni, Kieselsteiner, Koning, O&H, zoeboi i Giesen, wykorzystało te studia do swoich projektów mebli. .

Niektóre pracownie są zarządzane przez rosyjskich biznesmenów, inne przez lokalnych architektów. Wielu międzynarodowych gości przyciąga piękno studiów w Sankt Petersburgu. Petersburg to jedno z najczęściej odwiedzanych miast w Rosji. Większość turystów leci do Moskwy i wybiera się pociągiem do Sankt Petersburga, gdzie mogą zatrzymać się na weekend. Większość z nich chce odwiedzić historyczne centrum Sankt Petersburga, ale nie ma połączenia kolejowego między tymi dwoma miastami. Stąd większość z nich musi podróżować po drogach – na rowerach lub w bryczkach.
Po wejściu do pracowni oczywiste jest, że projektanci i architekci spędzają więcej czasu na tworzeniu kreatywnych i funkcjonalnych wnętrz niż na dekorowaniu zewnętrznej części budynku. Wnętrze studia to głównie meble z ciemnego drewna ze skórzanymi kloszami. Na środku pomieszczenia umieszczono duże drewniane biurka i krzesła, a na ścianach duże lustra o polerowanych powierzchniach. Jedynymi metalowymi meblami widocznymi we wnętrzu pracowni architektoniczno-projektowej jest żelazny stół z drewnianą ramą.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak działa biuro architektoniczno-projektowe, musisz zrozumieć, że każdy projekt jest inny: styl aranżacji wnętrz, preferencje klienta, jego własna wizja. Dlatego każdy klient powinien być traktowany jak nowy klient, a projektant i architekt powinni doskonale rozumieć jego potrzeby. Co więcej, każdy projekt jest wyjątkowy, dlatego musimy dokładnie przemyśleć każdy szczegół i pracować zgodnie z zaleceniami klienta. Krótko mówiąc, każdy klient powinien mieć wszelkie szanse, aby jego projekt był tak wyjątkowy, jak chce.

Pracownia Architektoniczna i Projektowa wykorzystuje wszystkie swoje talenty i doświadczenie do projektowania i budowy wnętrz domów mieszkalnych, biur, szpitali i korporacji. Większość studiów znajduje się w modnych miejscach, blisko transportu publicznego i innych udogodnień. Przyciągają architektów, projektantów wnętrz i pracowników budowlanych, oferując niedrogie mieszkania, najwyższej jakości usługi i piękne projekty. Każde studio oferuje szeroki zakres usług, od planów pięter po apartamenty dla kadry kierowniczej. Działają również jako joint venture z innymi firmami, rozwijając swoje ekskluzywne portfolio. Na dłuższą metę najlepszym sposobem na stworzenie dochodowego biznesu jest tworzenie doskonałych, dochodowych projektów projektowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published.